Profil spółki

PYRONOVA powstała w 1992 roku, jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w ochronie przeciwpożarowej. Jej celem jest zapewnienie skutecznej ochrony przeciwpożarowej obiektów, ochrony mienia oraz ludzkiego zdrowia i życia z uwzględnieniem indywidualnych wymagań użytkownika oraz potencjalnych czynników ryzyka z naciskiem na jakość. Obecnie PYRONOVA należy do liderów w zakresie ochrony przeciwpożarowej na rynku słowackim, z szybką ekspansją za granicę.

Podstawową filozofią spółki PYRONOVA jest zapewnienie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony  przeciwpożarowej, t.j. opracowanie dokumentacji projektowej, dostawa, realizacja, kontrola oraz serwis urządzeń ochrony przeciwpożarowej. Ważnym elementem zapewniającym wysoką jakość jest stała i obiektywna kontrola wszystkich dostarczanych przez nas produktów i usług.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach naszych fachowców, zapewniamy projektowanie, realizację, serwis oraz działalność usługową w zakresie kompleksowej oceny rozwiązań ochrony przeciwpożarowej budynków i ich urządzeń technicznych.